Masz pytania? Skontaktuj się z nami: 22 401 31 01
pomoc@eduself.pl
eduself_pl

FORMULARZ REJESTRACJI

 

BEZ UMÓW. BEZ ZOBOWIĄZAŃ. REZYGNUJESZ KIEDY CHCESZ.  

 

TAK , chcę stale rozwijać swoje kompetencje zawodowe i poszerzać swoją wiedzę w zakresie rachunkowości, podatków, kadr, płac i ZUS  – dlatego wypełniam poniższy formularz uprawniający mnie do uzyskania nielimitowanego dostępu do portalu szkoleniowego Eduself.pl.

TAK , w ciągu 5 minut od wypełnienia poniższego formularza otrzymam prezent : ebook - „14 zadań z rachunkowości z rozwiązaniami”.

To niezbędna pomoc w rozwijaniu praktycznych kompetencji z zakresu rachunkowości. Zawiera zadania o różnym stopniu trudności wraz z rozwiązaniami – możesz sprawdzić swoje umiejętności. Jeżeli w swojej pracy zawodowej masz do czynienia z rachunkowością lub chcesz rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie, ten ebook jest właśnie dla Ciebie!

WIEM , że w cenie abonamentu otrzymam:

  • nielimitowany dostęp do wszystkich szkoleń w portalu i materiałów szkoleniowych – m.in. do prezentacji, dokumentów, zadań
  • bieżącą  aktualizację wszystkich szkoleń i materiałów
  • co tydzień całkiem  nowe szkolenia i materiały
  • dostęp do  testów sprawdzających wiedzę wraz z odpowiedziami i certyfikatów

Twój abonament będzie automatycznie odnawiany – oczywiście w każdej chwili możesz z niego zrezygnować, wystarczy, że nas o tym poinformujesz e-mailem lub telefonicznie. 

Poniżej wybierz abonament (miesięczny lub roczny), a potem wpisz swoje dane kontaktowe. 

Po wypełnieniu poniższego formularza w ciągu kilku minut na podany adres email otrzymasz swój indywidualny login i hasło – gdy uiścisz opłatę, będziesz mógł korzystać ze wszystkich zasobów portalu. 

SUBSKRYPCJA Porównaj subskrypcje » CENA
Abonament miesięczny 59,00 zł netto/miesiąc
Abonament roczny 590,00 zł netto/rok

Wysyłając niniejszy formularz oświadczam, że znam treść regulaminu i akceptuję wszystkie jego postanowienia


Chcę otrzymywać informacje o nowych szkoleniach


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych administratora

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail

Porównaj subskrypcje

ABONAMENT
MIESIĘCZNY
ABONAMENT
ROCZNY
Nielimitowany dostęp do szkoleń online tak tak
Materiały dodatkowe
(prezentacja, checklisty, quizy, podstawa prawa, źródła)
tak tak
Szkolenia w wersji wideo tak tak
Certyfikaty w cenie tak
Egzaminy tak tak
Rabat* nie 118 zł
(2 miesiące gratis)
Cena (netto) 59,00 zł/m-c 590,00 zł/rok
* Przy abonamencie rocznym oszczędzasz 98 zł netto!

Moim zdaniem jedyny taki portal szkoleniowy po polsku z tej tematyki. Szkolenia są bardzo wysokiej jakości - konkretna wiedza przekazywana w przyjaznej formie. Strona jest prosta w użyciu, a dodatkowe elementy, takie jak egzaminy czy prezentacje ze szkoleń, bardzo praktyczne i przydatne w codziennej pracy. Polecam!

Jolanta Kołodziejczyk, Prezes Zarządu - Stalmontaż sp. z o. o.

Nowoczesna forma szkoleń nowej generacji. Bez dodatkowych kosztów umożliwia szkolenie pracowników w czasie wyznaczonym przez pracodawców bez zbędnych problemów. Przejrzysta forma przyswajania wiedzy.

Małgorzata Kwiecień, Biuro rachunkowe Saldo

Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych to podstawowy warunek świadczenia przez kancelarię podatkową profesjonalnych usług. Portal Eduself daje znakomitą alternatywę dla tradycyjnych szkoleń - pozwala zaoszczędzić czas i doskonalić kompetencje zawodowe w wygodny i - co ważne - skuteczny sposób. Dużą zaletą portalu jest szeroka oferta tematyczna szkoleń i narzędzia wspomagające w przyswajanie wiedzy.

Dorota Kuźnia, Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Według mojej oceny, jak również koleżanek z biura, portal Eduself.pl jest bardzo przydatny w rozwiązywaniu bieżących problemów podatkowych, jak również kadrowych. Krótkie, aczkolwiek rzeczowe szkolenia online, to bardzo dobre rozwiązanie w czasach, kiedy borykamy się z ogromem pracy i często brakiem czasu na długie szkolenia. Dużą zaletą jest fakt, iż dostęp do portalu jest 24h na dobę. Jako osoba zarządzająca finansami w Spółce muszę przyznać, że cena za dostęp do portalu jest jego dużym atutem.

Dorota Szparło, Współwłaściciel, Biuro rachunkowe „LIVRE” s.c.